• , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, antracitová

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, antracitová – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 16 víčky pro mleté koření a 16 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657068.00
  1 199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, antracitová

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, antracitová – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 8 víčky pro mleté koření a 8 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657066.00
  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, bílá

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, bílá – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 8 víčky pro mleté koření a 8 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657026.00
  399  699 
  Porovnat

Zobrazeny 3 výsledky