• , ,

  TESCOMA dávkovač saponátu CLEAN KIT 350 ml, s místem pro houbičku

  TESCOMA dávkovač saponátu CLEAN KIT 350 ml

  Dávkovač saponátu CLEAN KIT 350 ml, s místem pro houbičku – Vynikající pro snadné dávkování a uložení saponátu a houbičky na kuchyňské lince poblíž dřezu. Vyrobeno z odolného transparentního plastu, plňte cca 1 cm pod okraj. Vhodné do myčky, pumpičku v myčce nemyjte, v případě potřeby propláchněte horkou vodou. 3 roky záruka.

  kód: 900614.00
  229 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA dávkovač saponátu CLEAN KIT 400 ml

  TESCOMA dávkovač saponátu CLEAN KIT 400 ml

  Dávkovač saponátu CLEAN KIT 400 ml – Vynikající pro snadné dávkování a uložení saponátu na kuchyňské lince poblíž dřezu. Vyrobeno z odolného transparentního plastu, plňte cca 1 cm pod okraj. Vhodné do myčky, pumpičku v myčce nemyjte, v případě potřeby propláchněte horkou vodou. 3 roky záruka.

  kód: 900610.00
  149 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA dávkovač saponátu ONLINE 350 ml

  TESCOMA dávkovač saponátu ONLINE 350 ml

  Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml – Vynikající pro stylové uložení saponátu na kuchyňské lince. Vyrobeno z prvotřídní z nerezavějící oceli, keramiky a odolného plastu, plňte cca 1 cm pod okraj. Vhodné do myčky, pumpičku v myčce nemyjte, v případě potřeby propláchněte horkou vodou. 3 roky záruka.

  kód: 900810.00
  249 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA dávkovač saponátu ONLINE 350 ml, s místem pro houbičku

  TESCOMA dávkovač saponátu ONLINE 350 ml

  Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml, s místem pro houbičku – Vynikající pro stylové uložení saponátu a odkládání houbičky na kuchyňské lince. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, keramiky a odolného plastu, plňte cca 1 cm pod okraj. Vhodné do myčky, pumpičku v myčce nemyjte, v případě potřeby propláchněte horkou vodou. 3 roky záruka.

  Vyobrazená houbička není součástí balení.

  kód: 900812.00
  299 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, antracitová

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, antracitová – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 16 víčky pro mleté koření a 16 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657068.00
  1 199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, bílá

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, bílá – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 16 víčky pro mleté koření a 16 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657028.00
  899  1 199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, antracitová

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, antracitová – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 8 víčky pro mleté koření a 8 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657066.00
  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, bílá

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, bílá – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 8 víčky pro mleté koření a 8 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657026.00
  499  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA oboustranný odkapávač CLEAN KIT

  TESCOMA oboustranný odkapávač CLEAN KIT

  Oboustranný odkapávač CLEAN KIT – Odkapávač na nádobí CLEAN KIT můžete umístit na libovolné místo na lince nebo hned vedle kuchyňského dřezu.

   

  V čem odkapávač CLEAN KIT vyniká?

   

  Odkapávač CLEAN KIT je oboustranný, vhodný na kterékoliv místo na kuchyňské lince nebo těsně vedle dřezu s rovným okrajem. 

  Jedna strana má po obvodu vysoký okraj, který zabrání vytečení shromážděné vody z odkapávače.

  Druhá strana má na boční straně hluboké vybrání, kterým voda z umytého nádobí stéká po šikmém dnu přímo do dřezu.

   

  Jaké má odkapávač CLEAN KIT další výhody?

   

  snadno se čistí, lze jej mýt v myčce.
  .   

  Materiál: Prvotřídní odolný plast.

  Údržba: Vhodné do myčky.

  Záruka: 3 roky.

  kód: 900641.00
  169 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA stolní odpadkový koš CLEAN KIT

  TESCOMA stolní odpadkový koš CLEAN KIT

  Stolní odpadkový koš CLEAN KIT – Vynikající pro odkládání odpadků na kuchyňské lince. Samozavírací poklop ve víku koše je určen pro rychlé vhazování drobných odpadků, pro vkládání větších odpadků lze celé víko otevřít. Opatřeno háčkem pro snadné upevnění mikrotenových sáčků s uchy. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 900682.00
  249 
  Porovnat

Zobrazeno 10 výsledků