• , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, antracitová

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 16 ks, antracitová – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 16 víčky pro mleté koření a 16 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657068.00
  1 199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, antracitová

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, antracitová – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 8 víčky pro mleté koření a 8 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657066.00
  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, bílá

  TESCOMA kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks

  Kořenky v otočném stojánku SEASON 8 ks, bílá – Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 8 víčky pro mleté koření a 8 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.

  kód: 657026.00
  399  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA nálevky se sítkem PRESTO, 4 ks

  TESCOMA nálevky se sítkem PRESTO

  Nálevky se sítkem PRESTO, 4 ks – Vynikající pro nalévání a cezení tekutin do malých i velkých nádob, opatřeno univerzálním sítkem, které se neucpává a je vhodné pro všechny čtyři nálevky. Díky trojúhelníkovému tvaru se odložené nálevky po stole nekutálejí. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 420596.00
  169 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA vykrajovátka velikonoční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks

  TESCOMA vykrajovátka velikonoční na linecké cukroví DELÍCIA

  Vykrajovátka velikonoční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks – Linecké cukroví nesmí chybět ani na velikonočním stole. Křehká máslová dobrota s motivy zajíčků, kuřátek, beránků, tulipánů, motýlků a pochopitelně vajíček bude jistě ozdobou vaší sváteční tabule.
   
  V čem jsou vykrajovátka na linecké cukroví DELÍCIA výjimečná?

  Každá souprava obsahuje 2 velká kolečka s hladkým a zvlněným okrajem a dále 6 mini vykrajovátek s tematickými dekory. Užijte si nádherně tvarovaného velikonočního cukroví!
   
   
  Jaké další výhody mají vykrajovátka na linecké cukroví?

  velká kolečka lze použít samostatně na linecké, sušenky a další cukroví po celý rok
   
  velká i mini vykrajovátka jsou přehledně uložena na plastovém kroužku, proto se neztrácejí a výborně se skladují
   
  plastová vykrajovátka se snadno čistí v myčce nádobí
   
  lze je použít i při hře s plastelínou

  Materiál: prvotřídní vysoce odolný plast.

  Údržba: vykrajovátka jsou vhodná do myčky nádobí.

  Záruka: 3 roky.
   
   

  kód: 630913.00
  119 
  Porovnat

Zobrazeno 5 výsledků