• , ,

  TESCOMA formičky na panna cottu DELÍCIA, 4 ks

  TESCOMA formičky na panna cottu DELÍCIA

  Formičky na panna cottu DELÍCIA, 4 ks – Vynikající pro přípravu stylově tvarovaného dezertu pana cotta, pudinků, tvarohových a ovocných želé apod. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do ledničky a do myčky nádobí. Recepty jsou součástí balení. 3 roky záruka.

  kód: 630591.00
  149 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA formičky na pudink DELÍCIA, 4 ks

  TESCOMA formičky na pudink DELÍCIA

  Formičky na pudink DELÍCIA, 4 ks – Vynikající pro přípravu stylově tvarovaných pudinků, dezertu panna cotta, tvarohových a ovocných želé apod. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do ledničky a do myčky nádobí. Recepty jsou součástí balení. 3 roky záruka.

  kód: 630590.00
  149 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA košíčky silikonové DELÍCIA, 6 ks, hvězdičky

  TESCOMA košíčky silikonové DELÍCIA

  Košíčky silikonové DELÍCIA, 6 ks, hvězdičky – Vynikající pro přípravu originálních domácích muffinů, pudingů, ovocných a tvarohových želé apod. Díky zesíleným okrajům formičky drží pečené i chlazené pokrmy tvar, košíčky nepřipalují, pokrmy se nelepí a lze je snadno vyklopit. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné od -40 do +230 °C, určeno pro opakované pečení ve všech typech trub včetně mikrovlnné, vhodné do ledničky, mrazničky a do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 630652.00
  199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA košíčky silikonové DELÍCIA, 6 ks, srdíčka

  TESCOMA košíčky silikonové DELÍCIA

  Košíčky silikonové DELÍCIA, 6 ks, srdíčka – Vynikající pro přípravu originálních domácích muffinů, pudingů, ovocných a tvarohových želé apod. Díky zesíleným okrajům formičky drží pečené i chlazené pokrmy tvar, košíčky nepřipalují, pokrmy se nelepí a lze je snadno vyklopit. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné od -40 do +230 °C, určeno pro opakované pečení ve všech typech trub včetně mikrovlnné, vhodné do ledničky, mrazničky a do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 630651.00
  49  199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA souprava pro odšťavňování ovoce a zeleniny DELLA CASA

  TESCOMA souprava pro odšťavňování ovoce a zeleniny DELLA CASA

  Souprava pro odšťavňování ovoce a zeleniny DELLA CASA – Ucelená linie výrobků pro domácí zavařování DELLA CASA přináší moderní soupravu pro parní odšťavňování ovoce a zeleniny.

   

  V čem souprava pro odšťavňování DELLA CASA vyniká?

   

  Je vynikající pro snadnou a rychlou přípravu domácích ovocných a zeleninových sirupů, přírodních ovocných šťáv, želé a džemů v běžném kuchyňském nerezovém nádobí, to znamená hrncích a kastrolech s poklicí o průměru 24 cm.

  Se soupravou pro odšťavňování DELLA CASA nemusíte kupovat speciální odšťavňovací hrnec, ale jednoduše použijete běžný nerezový hrnec nebo kastrol s poklicí o průměru 24 cm. Jeden z těch, které už doma máte a pravidelně používáte.

  Tím ušetříte peníze i místo v kuchyni.  

  V soupravě DELLA CASA můžete najednou odšťavnit až 1 kg čerstvého nebo mraženého ovoce či zeleniny.

  Pro odšťavňování v soupravě DELLA CASA se výborně hodí jahody, rybíz, angrešt, maliny, borůvky, černý bez, brusinky, hroznové víno, jablka, hrušky, višně, třešně, meruňky, švestky, broskve, dýně, rebarbora apod., ze kterých l v parním odšťavňovači snadno připravíte domácí ovocné a zeleninové sirupy. 

  Souprava pro odšťavňování DELLA CASA je opatřena kvalitní silikonovou hadičkou s uzávěrem pro pohodlné stáčení připravených sirupů a šťáv do lahví.

   

  Jaké má souprava pro odšťavňování DELLA CASA další výhody?

   

  kromě slazených sirupů je vynikající i pro přípravu domácích ovocných a zeleninových šťáv s minimálním množstvím cukru nebo zcela bez cukru
   
  z přírodních ovocných šťáv snadno připravíte domácí ovocná a zeleninová želé a džemy
   
  hotové sirupy, šťávy, želé a džemy uchovávejte v lahvích s klipem DELLA CASA a v zavařovacích sklenicích DELLA CASA.  
   

  Materiál: prvotřídní odolný plast, žáruvzdorný silikon

  Údržba: vhodné do myčky.

  Záruka: 3 roky.

  kód: 895250.00
  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA velké formičky na pudink DELÍCIA, 2 ks

  TESCOMA velké formičky na pudink DELÍCIA

  Velké formičky na pudink DELÍCIA, 2 ks – Vynikající pro přípravu stylově tvarovaných pudinků, dezertu panna cotta, tvarohových a ovocných želé apod. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do ledničky a do myčky nádobí. Recepty jsou součástí balení. 3 roky záruka.

  kód: 630593.00
  149 
  Porovnat

Zobrazeno 6 výsledků