• , ,

  TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži

  TESCOMA blok na nože AZZA

  Blok na nože AZZA, se 6 noži – Kdo by netoužil po sadě prvotřídních ostrých nožů pro celou řadu kuchyňských činností? TESCOMA je má a jmenují se AZZA. S jednotlivými noži AZZA pohodlně nakrájíte zeleninu, pečivo i naporcujete syrové i tepelně upravené maso a po použití je uložíte do praktického designového bloku.

  V čem je linie nožů AZZA výjimečná?
   

  Každý z robustních nožů je vyroben kováním z jediného žhavého kusu japonské nerezavějící nožířské oceli a disponuje odolnou čepelí, bezvadným ostřím a ergonomickou rukojetí opatřenou masivními nýty. Stylový blok na nože nástroje nejen ochrání, ale také elegantně a úsporně uloží.

  Co obsahuje luxusní blok na nože AZZA se 6 noži?

   

  Univerzální nůž AZZA 9 cm 
   
  Univerzální nůž AZZA 13 cm
   
  Nůž na zeleninu AZZA 13 cm
   
  Kuchařský nůž AZZA 16 cm
   
  Porcovací nůž AZZA 21 cm
   
  Nůž na chléb AZZA 22 cm
   
  Designový blok na nože

   

  Jaké další výhody má sada nožů AZZA?

  Mimořádná kvalita a preciznost zpracování produktů z linie AZZA zaručuje maximální trvanlivost a odolnost ostří, což dokládá také exkluzivní záruka 10 let. Všechny nástroje AZZA jsou určeny pro profesionální i domácí použití.

   

  Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel a vysoce odolný plast.

  Údržba: nože lze mýt v myčce nádobí, pro zachování dokonalého ostří však tento způsob údržby nedoporučujeme. Po každém mytí nože osušte jemnou utěrkou. Blok čistěte vlhkou utěrkou, případně pod tekoucí vodou, a ihned osušte.

  Záruka: 10 let.

  kód: 884596.00
  2 999 
  Porovnat

Zobrazen jediný výsledek