• , ,

  TESCOMA poklice k šunkovaru PRESTO

  TESCOMA poklice k šunkovaru PRESTO

  Poklice k šunkovaru PRESTO – Kouzlu domácí šunky propadl každý, kdo ji ochutnal. Proto se TESCOMA tomuto šťavnatému tématu věnuje šířeji a k mimořádně úspěšnému šunkovaru vyvinula senzační vychytávku – poklici, která sníží vaše náklady na energii až o 50 %!

   
  V ČEM JE POKLICE K ŠUNKOVARU PRESTO VÝJIMEČNÁ? 

  je praktickým a funkčním doplňkem Šunkovaru PRESTO (art. 420866)
   
  prvotřídní domácí šunku lze s použitím poklice vyrobit s poloviční úsporou energie a navíc mnohem snadněji
   
  voda v hrnci se při použití poklice neodpařuje a není ji třeba doplňovat
   
  poklice je vhodná pro všechny hrnce značky TESCOMA o průměru 18 až 24 cm i pro ostatní obvyklé kulaté hrnce jiných značek s těmito průměry
   

  Materiál: vysoce odolný kvalitní plast.

  Údržba: vhodné do myčky nádobí.

  Záruka: 3 roky.

  kód: 420867.00
  139 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA šunkovar PRESTO, s teploměrem

  TESCOMA šunkovar PRESTO

  Šunkovar PRESTO, s teploměrem – Šunkovar PRESTO, s teploměrem
  Šunka je pravidelnou součástí jídelníčku většiny z nás. I když se snažíme kupovat ty nejkvalitnější, s pravou domácí se nedají srovnat. Důvod je jasný:
  Doma přípravená šunka obsahuje pouze kvalitní maso dle vašeho výběru, sůl, trochu cukru a vody, případně nakládací solící směs. Žádné konzervanty, zvýrazňovače chuti ani stabilizátory, které obsahují průmyslově vyráběné šunky, v té domácí nepotřebujete. Má proto mnohem přirozenější chuť, vůni i strukturu a je samozřejmě zdravější, takže ji můžete bez obav podávat i malým dětem.

  Pro přípravu šťavnaté domácí šunky jsme vyvinuli moderní šunkovar, ve kterém si šunku, ale i paštiku, terinu nebo další dobroty snadno připravíte, kdykoli budete mít chuť. Zapomeňte tedy na historické hliníkové přístroje vystlané sáčkem, které zachází, špatně se čistí a mohou dát šunce kovovou příchuť.
   
  V čem je šunkovar PRESTO výjimečný?
  Především je příprava základní šunky v našem šunkovaru mimořádně snadná – nádobu naplněnou masovou směsí (recepty jsou součástí balení) uzavřete, necháte v lednici odležet a poté vložíte do hrnce s vodou, který na sporáku zahřejete na přibližně 80 stupňů. Tuto teplotu udržujete s pomocí teploměru po dobu 2 hodin, po jejichž uplynutí je šunka hotová.
   
  Další výhody našeho šunkovaru:

  je vyroben ze speciálního, tepelně odolného plastu a opatřili jsme ho protiskluzovými nožičkami z žáruvzdorného silikonu. Díky nim může šunkovar stát na dně horkého hrnce a současně zajistí jeho perfektní stabilitu v lázni i mimo ni.

  šunkovar PRESTO jsme opatřili unikátní redukcí pro přípravu polovičního množství šunky, kterou využijete zejména tehdy, když vaříte jen pro 1 nebo 2 osoby nebo chcete-li mít šunku vždy čerstvou.

  kvalitní a přesný teploměr je k šunkovaru upevněn tak, aby měřil teplotu vodní lázně, nikoli vnitřní teplotu šunky. Můžete tak lépe regulovat působení tepla a předejít převaření šunky.

   
  Udělejte si proto doma skvělou vepřovou, kuřecí, krůtí, ale i králičí šunku, do kterých můžete přidat sušené švestky či rajčata, olivy nebo ořechy. V šunkovaru snadno připravíte i paštiky a teriny nebo brambory se smetanou, jak se můžete přesvědčit v brožuře s recepty, která je součástí balení šunkovaru a kterou si kdykoli můžete stáhnout níže.

  Materiál: tepelně odolný plast a žáruvzdorný silikon, teploměr a pružina jsou z prvotřídní nerezavějící oceli

  Mytí v myčce: ano, s výjimkou teploměru, který myjte pod tekoucí vodou

  Záruka: 3 roky

  Ukázka pokrmů připravených v šunkovaru PRESTO

  kód: 420866.00
  599 
  Porovnat

Zobrazeny 2 výsledky