• ,

  TESCOMA jehlice na zkoušení těsta DELÍCIA

  TESCOMA jehlice na zkoušení těsta DELÍCIA

  Jehlice na zkoušení těsta DELÍCIA – Jehlici zapíchněte do pečeného těsta a pomalu vytáhněte. Pokud těsto ulpívá na jehlici, není dostatečně propečené, je-li jehlice čistá, je těsto hotové. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 630090.00
  44 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA miska do vodní lázně DELÍCIA

  TESCOMA miska do vodní lázně DELÍCIA

  Miska do vodní lázně DELÍCIA – Vynikající pro přípravu pokrmů ve vodní lázni – čokoládových polev, krémů, rozpuštění másla, čokolády apod., pokrmy připravované ve vodní lázni se nepřipálí. Misku do vodní lázně s rozpouštěnou surovinou položte na rendlík o ¤ 14-18 cm naplněný cca 3 cm pod okraj horkou až mírně vřící vodou. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 630098.00
  299 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA oddělovač přichyceného pečiva DELÍCIA

  TESCOMA oddělovač přichyceného pečiva DELÍCIA

  Oddělovač přichyceného pečiva DELÍCIA – Snadno a rychle uvolní přichycené moučníky z forem s vysokým okrajem, pružná čepel je šetrně oddělí od stěn i dna hluboké formy. Vynikající i pro uvolňování perníčků, lineckého, pusinek apod. z plechů. Čepel je vyrobena ze žáruvzdorného odolného plastu, je ideální do forem s antiadhezním povlakem, jejichž povrch nepoškodí. Nemyjte v myčce. 3 roky záruka.

  kód: 630065.00
  109 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA papír na pečení DELÍCIA

  TESCOMA papír na pečení DELÍCIA

  Papír na pečení DELÍCIA – Vynikající pro zdravé pečení pokrmů bez použití tuků, formy není třeba vymazávat, zůstávají čisté. Papír je oboustranně nepřilnavý, pokrmy se na něj nelepí. Vhodný do všech typů trub včetně mikrovlnné, odolný do 220 °C. Nepoužívejte pro grilování.

  kód: 630694.00
  42 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA pečící fólie DELÍCIA 40×36 cm

  TESCOMA pečící fólie DELÍCIA 40x36 cm

  Pečící fólie DELÍCIA 40×36 cm – Vynikající jako univerzální oboustranná pečící podložka do všech obvyklých pekáčů a forem na pečení. Připravované pokrmy se nepřipalují, nelepí, při pečení není třeba používat tuk. Vyrobeno z prvotřídní žáruvzdorné tkaniny, opatřeno kvalitním antiadhezním povlakem. Určeno pro mnohonásobné použití, odolné do 260°C, vhodné do všech typů trub včetně mikrovlnné, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 630690.00
  119  159 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA provázek na pečení PRESTO 40 m

  TESCOMA provázek na pečení PRESTO 40 m

  Provázek na pečení PRESTO 40 m – Vynikající pro vázání masových rolád, kapes, drůbeže, zeleniny apod. při pečení, smažení, vaření a napařování. Vyrobeno z odolného vlákna, žáruvzdorné do 250°C, vhodné do všech typů trub včetně mikrovlnné. Nevystavujte přímému zdroji tepla – plameni apod. 3 roky záruka.

  kód: 420588.00
  79 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA rukáv na pečení DELÍCIA

  TESCOMA rukáv na pečení DELÍCIA

  Rukáv na pečení DELÍCIA – Vynikající pro zdravé pečení masa, drůbeže, ryb apod. bez použití tuků, pokrmy jsou po upečení velmi šťavnaté. Pekáč není třeba vymazávat, zůstává čistý. Pečící rukáv zastřihněte na potřebnou délku, dovnitř vložte pokrm a uzavřete pružnými klipsami. Pro získání křupavé kůrky fólii před dopečením sestřihněte. Odolné do 220 °C, vhodné do všech typů pečicích trub včetně mikrovlnné.

  kód: 630698.00
  49 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks

  TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD

  Sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks – Při zapékání a grilování se sáčky DELÍCIA GOLD zůstávají toastovač, gril i pánev čisté.

   

  V čem sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD vynikají?

   

  Jsou vyrobeny ze speciální žáruvzdorné tkaniny s antiadhezním povrchem.

  Jsou vynikající pro zapékání toastů, masa, ryb a zeleniny bez použití tuku a bez připalování.

  Šťáva z připravovaných pokrmů zůstává uvnitř sáčků, toastovač, gril i pánev zůstávají čisté.

   

  Jaké mají sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD další výhody?

   

  jsou určeny pro opakované použití.

   

  Materiál: Žáruvzdorná tkanina s antiadhezním povrchem.

  Čištění: Vypláchněte vně i zevnitř pod tekoucí vodou.

  Záruka: 2 roky.

  kód: 630692.00
  159 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA smyčka na potraviny silikonová DELÍCIA, 4 ks

  TESCOMA smyčka na potraviny silikonová DELÍCIA

  Smyčka na potraviny silikonová DELÍCIA, 4 ks – Vynikající pro vázání rolád, kapes, drůbeže, ryb a zeleniny při vaření, pečení, smažení i skladování pokrmů. Má nastavitelnou délku, nelepí se k pokrmům a neváže jejich pachy. Nepoškodí antiadhézní povlaky. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu (od -40 do +230°C), vhodné do plynové, elektrické, horkovzdušné i mikrovlnné trouby, ledničky, mrazničky a myčky. 5 roků záruka.

  kód: 630570.00
  149 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA

  TESCOMA tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA

  Tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA – Pokud chcete svého oslavence potěšit opravdu netradičním a atraktivním dortem, upečte mu dort šachovnicový nebo duhový.

   

  V čem tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA vyniká?

   

  S tvořítkem DELÍCIA připravíte snadno a rychle šachovnicové nebo duhové dorty, jejichž příprava je bez tvořítka složitá a časově náročná.

  Šachovnicové dorty se připravují ze dvou předem upečených dortových korpusů, tmavého a světlého. Tvořítkem vykrojíte z  korpusů tmavé a světlé kruhy a jejich kombinováním sestavíte šachovnicový dort.

  Duhové dorty připravíte z těsta různých barev, které se při nalévání do formy díky tvořítku vzájemně nepromíchají.

   

  Jaké má tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA další výhody?

   

  je vhodné pro přípravu malých i velkých dortů
  je dodáváno s recepty.

   

  Materiál: Vyrobeno z odolného plastu.

  Čištění: Vhodné do myčky.

  Záruka:  3 roky.

  kód: 623328.00
  199 
  Porovnat
 • ,

  TESCOMA tvořítko na dvoubarevné muffiny DELÍCIA

  TESCOMA tvořítko na dvoubarevné muffiny DELÍCIA

  Tvořítko na dvoubarevné muffiny DELÍCIA – Vynikající pro snadnou přípravu dvoubarevných domácích muffinů, určeno pro formy na muffiny Tescoma DELÍCIA a DELÍCIA GOLD, případně pro ostatní formy podobných rozměrů. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

  kód: 630089.00
  69  159 
  Porovnat

Zobrazeno 11 výsledků