• , ,

  TESCOMA etažérka 3-patrová DELÍCIA, vánoční motivy

  TESCOMA etažérka 3-patrová DELÍCIA

  Etažérka 3-patrová DELÍCIA, vánoční motivy – Vánoční cukroví vyžaduje stylové servírování. Obzvláště elegantně vypadají pečené i nepečené dobroty na oboustranné třípatrové etažérce DELÍCIA s vánočními motivy. V čem je třípatrová etažérka DELÍCIA výjimečná? Etažérky DELÍCIA jsou vyrobeny z extra silné potravinářské lepenky. Cukroví tak na ni lze pokládat bez dalších ochranných obalů, papírových košíčků apod. Je navíc opatřena speciální ochrannou vrstvou, která omezuje tvorbu mastných skvrn a zaručuje dlouhodobě dokonalý vzhled etažérky. Jaké jsou další výhody 3patrové etažérky DELÍCIA?  lze ji snadno sestavit a rozložit   je úžasně skladná   je určena pro opakované použití a je velmi trvanlivá   je opatřena oboustranným potiskem s vánočními motivy: zeleným jehličím a slámovou dekorací   po uložení cukroví působí dojmem bohatě zdobeného vánočního stromečku Materiál: extra silná potravinářská lepenka.Údržba: čistěte suchou utěrkou.Záruka: 2 roky.

  kód: 630740.00
  49  199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA etažérka 3-patrová GUSTITO

  TESCOMA etažérka 3-patrová GUSTITO

  Etažérka 3-patrová GUSTITO – Luxusní etažérka v kombinaci prvotřídního bílého porcelánu a kvalitního kovu poslouží k efektnímu podávání cukroví, jednohubek, ovoce a dalších dobrot a současně se stane reprezentativní ozdobou vašeho stolu.

   

  V čem je třípatrová porcelánová etažérka GUSTITO výjimečná?

   

  Praktická etažérka ze sněhobílého porcelánu přináší elegantní řešení, jak servírovat drobné sladké a slané pochutiny a současně ušetřit místo na stole.

   

  Jaké jsou další výhody 3patrové etažérky GUSTITO?

   

  lze ji snadno sestavit i rozložit
   
  její skladování šetří místo
   
  poslouží také jako hodnotný a užitečný dárek

   

   

  Materiál: prvotřídní porcelán a kvalitní kov.

  Údržba: talíře jsou vhodné do myčky nádobí.

  Záruka: 5 let.

  kód: 386140.00
  599 
  Porovnat

Zobrazeny 2 výsledky