• , ,

  TESCOMA pánev grilovací i-PREMIUM Stone 26 x 26 cm

  TESCOMA pánev grilovací i-PREMIUM Stone 26 x 26 cm

  Pánev grilovací i-PREMIUM Stone 26 x 26 cm – Existuje mnoho druhů pánví, ale jen jedna umí steaky připravit s dokonale rovnoměrně opečeným povrchem – představujeme grilovací pánev s charakterem přírodního neleštěného kamene i-PREMIUM Stone. 

   

  V čem je grilovací pánev i-PREMIUM Stone výjimečná?
   

  Speciální zvrásněný nepřilnavým povrch, díky kterému jsou maso a další suroviny na pánvi položeny na velkém množství malých výstupků, umožňuje, aby se tuk a šťáva dostaly pod připravovaný pokrm. Propečení je tak rovnoměrnější a bez ploch s připáleninami, které u běžných pánví vznikají v místech, kde zejména maso ke dnu pánve nejvíce přilne.

  Jídla připravovaná v pánvích i-PREMIUM Stone si tak díky revolučnímu 3D povrchu uchovávají svou přirozenou chuť i šťavnatost.

   

  Jaké jsou další výhody grilovací pánve i-PREMIUM Stone?
   

  masivní provedení
  ergonomická rukojeť

  otvor pro zavěšení

  široké indukční dno

   

  Použití: vhodná pro všechny typy sporáku včetně indukce.

  Materiál: vyrobena z hliníkové slitiny, magnetické dno z prvotřídní nerezavějící oceli, rukojeť z odolného plastu a nerezavějící oceli, nepřilnavý povrch na bázi teflonu.

  Zapékání v troubě: ne.

  Mytí v myčce: ano.

  Záruka: 5 let.

  kód: 602466.00
  999 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev grilovací PREMIUM 24×24 cm

  TESCOMA pánev grilovací PREMIUM 24x24 cm

  Pánev grilovací PREMIUM 24×24 cm – Masivní odlévaná pánev s profilovaným dnem pro grilování. Je opatřena prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™ proti připalování, speciálně zabroušeným dnem pro dokonalý kontakt s varnou plochou a sklápěcí rukojetí pro úsporu místa při skladování. Určeno pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

  kód: 601250.00
  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev grilovací PREMIUM 28×28 cm

  TESCOMA pánev grilovací PREMIUM 28x28 cm

  Pánev grilovací PREMIUM 28×28 cm – Masivní odlévaná pánev s profilovaným dnem pro grilování. Je opatřena prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™ proti připalování, speciálně zabroušeným dnem pro dokonalý kontakt s varnou plochou a sklápěcí rukojetí pro úsporu místa při skladování. Určeno pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

  kód: 601252.00
  899 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev grilovací PREMIUM 34×24 cm

  TESCOMA pánev grilovací PREMIUM 34x24 cm

  Pánev grilovací PREMIUM 34×24 cm – Masivní odlévaná pánev s profilovaným dnem pro grilování. Je opatřena prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™ proti připalování, speciálně zabroušeným dnem pro dokonalý kontakt s varnou plochou a sklápěcí rukojetí pro úsporu místa při skladování. Určeno pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

  kód: 601254.00
  899 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev grilovací SmartCLICK 26 x 26 cm

  TESCOMA pánev grilovací SmartCLICK 26 x 26 cm

  Pánev grilovací SmartCLICK 26 x 26 cm – Prvotřídní grilovací pánev, ve které můžete bez omezení vařit na plotně sporáku a zároveň ji dát do trouby a naplno v ní péct, grilovat či zapékat. Vaše steaky tak budou jednoduše dokonalé!
   

  V čem je grilovací pánev SmartCLICK výjimečná?
   

  Pánev SmartCLICK má snadno odnímatelnou rukojeť.S nasazenou rukojetí je to plnohodnotná pánev vynikající pro použití na všech typech sporáků, se sundanou rukojetí nahrazuje pekáč nebo zapékací mísu při přípravě pokrmů v pečící troubě.

   

  Systém SmartCLICK  označuje pohodlné snímání a nasazování rukojeti prstem jedné ruky. Tento systém je originálním řešením značky TESCOMA, s podobně jednoduchým a bezpečným systémem snímáním rukojeti se na trhu nesetkáte

   

  Snadné snímání a nasazování rukojeti je obrovskou výhodou při vkládání pánve s horkým smaženým pokrmem (třeba s dopékanými steaky) do trouby a zároveň při jejím vyjímání z rozpálené z pečící trouby po dopečení. 

   

  Pánve SmartCLICK získaly prestižní ocenění za design a funkci GERMAN DESIGN AWARD 2017.

   

  Jaké má grilovací pánev SmartCLICK další výhody? 
   

  kvalitní antiadhezní povlak proti připalování
   
  vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních
   
  vhodné do plynové, elektrické i horkovzdušné pečicí trouby

   

  Materiál: masivní kovová pánev s prvotřídním antiadhezním povlakem.

  Údržba: vhodné do myčky.

  Záruka: 5 roků.

  kód: 605066.00
  1 199 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev grilovací SmartCLICK 42 x 28 cm

  TESCOMA pánev grilovací SmartCLICK 42 x 28 cm

  Pánev grilovací SmartCLICK 42 x 28 cm – Zaručeně nejpraktičtější grilovací pánev, jakou jste si mohli přát.

   

  V čem Pánev grilovací SmartCLICK vyniká?

   

  Prostorná grilovací pánev SmartCLICK pro přípravu pokrmů na sporáku i v pečicí troubě a jejich servírování má 2 tepelné grilovací zóny.

  Střed pánve se zesíleným indukčním dnem má vyšší teplotu a je vynikající pro intenzivní grilování.

  Prostory po stranách pánve mají nižší teplotou a jsou vhodné pro dopékání masa, udržování teploty pokrmů, odpočívání steaků apod.

  Grilovací pánev SmartCLICK můžete používat na všech typech sporáků včetně indukčních a pro zapékání pokrmů nebo odpočívání steaků ve všech typech pečicích trub.  

  Pánev je dodávána s odnímatelnými žáruvzdornými silikonovými úchyty (230 °C) pro bezpečnou manipulaci s rozpálenou pánví. 

  Díky žáruvzdorným úchytům připravené pokrmy bezpečně přenesete v horké pánvi na jídelní stůl a grilované pochoutky můžete přímo z pánve podávat.

   

  Materiál: Prvotřídním antiadhezní povlak proti připalování a indukční dno z nerezavějící oceli.

  Čištění. Vhodné do myčky.

  Záruka: 5 roků.

  kód: 605068.00
  1 299 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev steaková PREMIUM 26×26 cm

  TESCOMA pánev steaková PREMIUM 26x26 cm

  Pánev steaková PREMIUM 26×26 cm – Masivní odlévaná pánev s grilovacím povrchem vynikající pro přípravu steaků, ryb, špízů apod. Je opatřena prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™ proti připalování a speciálně zabroušeným dnem pro dokonalý kontakt s varnou plochou. Určeno pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

  kód: 601246.00
  799 
  Porovnat

Zobrazeno 7 výsledků