• , ,

  TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM ø 26 cm

  TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM ø 26 cm

  Pánev na palačinky i-PREMIUM ø 26 cm – Masivní pánev s indukčním dnem z nerezavějící oceli, vysoce odolným antiadhezním povlakem a nízkým okrajem vynikající pro přípravu palačinek. Vhodné pro všechny druhy kuchyňského nářadí včetně kovových obraceček, opatřeno ergonomickou rukojetí z odolného plastu a nerezavějící oceli. Určeno pro všechny typy sporáků – elektrické, plynové, sklokeramické a indukční, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

  kód: 602036.00
  799 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev na palačinky PREMIUM ø 24 cm

  TESCOMA pánev na palačinky PREMIUM ø 24 cm

  Pánev na palačinky PREMIUM ø 24 cm – Masivní odlévaná pánev se sníženým okrajem vynikající pro přípravu palačinek. Je opatřena prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™ proti připalování a speciálně zabroušeným dnem pro dokonalý kontakt s varnou plochou. Určeno pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

  kód: 601224.00
  699 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev na palačinky PRESTO ø 22 cm

  TESCOMA pánev na palačinky PRESTO ø 22 cm

  Pánev na palačinky PRESTO ø 22 cm – PRESTO – elegantní kuchyňské nádobí pro každodenní použití, opatřeno kvalitním antiadhezním povlakem proti připalování. Určeno pro elektrické a plynové sporáky, vhodné do myčky.

  kód: 594222.00
  249 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev na palačinky PRESTO ø 25 cm

  TESCOMA pánev na palačinky PRESTO ø 25 cm

  Pánev na palačinky PRESTO ø 25 cm – PRESTO – elegantní kuchyňské nádobí pro každodenní použití, opatřeno kvalitním antiadhezním povlakem proti připalování. Určeno pro elektrické a plynové sporáky, vhodné do myčky.

  kód: 594225.00
  289 
  Porovnat
 • , ,

  TESCOMA pánev na palačinky SmartCLICK ø 26 cm

  TESCOMA pánev na palačinky SmartCLICK ø 26 cm

  Pánev na palačinky SmartCLICK ø 26 cm – Prvotřídní pánev na palačinky SmartCLICK, ve které můžete připravovat sladké i slané palačinky či omelety na plotně všech typů sporáků včetně indukce a zároveň ji dát do trouby a naplno v ní péct, grilovat či zapékat. 
   

  V čem je pánev na palačinky SmartCLICK výjimečná?
   

  Pánev SmartCLICK má snadno odnímatelnou rukojeť.S nasazenou rukojetí je to plnohodnotná pánev vynikající pro použití na všech typech sporáků, se sundanou rukojetí nahrazuje pekáč nebo zapékací mísu při přípravě pokrmů v pečící troubě.

   

  Systém SmartCLICK  označuje pohodlné snímání a nasazování rukojeti prstem jedné ruky. Tento systém je originálním řešením značky TESCOMA, s podobně jednoduchým a bezpečným systémem snímáním rukojeti se na trhu nesetkáte

   

  Snadné snímání a nasazování rukojeti je obrovskou výhodou při vkládání pánve s horkým smaženým pokrmem do trouby a zároveň při jejím vyjímání z rozpálené z pečící trouby po dopečení. 

   

  Pánve SmartCLICK získaly prestižní ocenění za design a funkci GERMAN DESIGN AWARD 2017.

   

  Jaké má pánev na palačinky SmartCLICK další výhody? 
   

  kvalitní antiadhezní povlak proti připalování
   
  vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních
   
  vhodné do plynové, elektrické i horkovzdušné pečicí trouby

   

  Materiál: masivní kovová pánev s prvotřídním antiadhezním povlakem.

  Údržba: vhodné do myčky.

  Záruka: 5 roků.

  kód: 605086.00
  1 099 
  Porovnat

Zobrazeno 5 výsledků